Laboratorinis stalas LAB ST – 8 Laboratorinis stalas LAB ST – 8 Laboratorinis stalas LAB ST – 8
Laboratorinis stalas LAB ST – 8 Laboratorinis stalas LAB ST – 8 Laboratorinis stalas LAB ST – 8

Laboratorinis stalas LAB ST – 8

Išmatavimai
120 x 240 cm

Aštuonvietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis.Aštuonviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 240 cm.

Domina?

Detalus aprašymas

Naujas modernus aštuonvietis aliuminio-plastiko konstrukcijos laboratorinis stalas

Aštuonvietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis.

Aštuonviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 240 cm. Laboratorinio stalo stalviršis pagamintas iš vientisos fenolio dervos. Stalviršis kietas, mechaniškai ir chemiškai atsparus, jo atsparumas išbandytas ir patvirtintas daugiau kaip 40 įvairių chemikalų (šarmų ir rūgščių), naudojamų chemijos laboratorijose. Stalviršis atlaiko aukštos temperatūros poveikį, neabsorbuoja skysčių, jo paviršiuje nesikaupia bakterijos, yra atsparus įbrėžimams.

Stalo konstrukcijoje yra specialūs kanalai elektros instaliacijai ir vietos elektros lizdams. Po stalviršiu gali būti įrengtos dvi nišos daiktams susidėti. Stalo kojos yra su reguliuojamo aukščio padais, apsaugančiais grindis nuo braižymo.

Study
furniture.eu

Klausti apie prekę

Laboratorinis stalas LAB ST – 8