Laboratoriniai baldai

Study
furniture.eu
 • Kėdė Maxima C RA
  Kėdė Maxima C RA

  NAUJOJI Maxima C RA kėdė – tai moderni ergonomiškos konstrukcijos, sugerianti aktyvių vaikų smūgius, reguliuojamo aukščio kėdė. Kėdės aukštis gali būti reguliuojamas nuo 38 cm iki 46 cm. Šios mokyklinės kėdės pasižymi ne tik patvarumu, bet ir modernių spalvų įvairove. Jūs galite sukurti patrauklią ir šiltą mokymo(si) aplinką klasėje ar kitoje mokyklos erdvėje. C formos rėmas […]

  Plačiau
 • Maxima Move kėdė
  Maxima Move kėdė

  Tvirti ratukai ir reguliuojamas aukštis yra mėgstami aktyvių mokinių ir mokytojų. Ten, kur reikia didesnio stabilumo, Maxima Move gali būti komplektuojama su padukais.

  Plačiau
 • Kėdė Maxima Move High
  Kėdė Maxima Move High

  Moderni, funkcionalaus dizaino kėdė Jūms

  Ergonomiškos konstrukcijos, tvirtų ratukų, reguliuojamo aukščio,  stabilaus dizaino besisukančios kėdės

  Ten, kur reikia didesnio stabilumo, Maxima Move High gali būti komplektuojama su padukais.

  Plačiau
 • Kompiuterio/Projektoriaus reguliuojamo aukščio stovas
  Kompiuterio/Projektoriaus reguliuojamo aukščio stovas

  Tvirtas trikojis stovas idealiai tinka nešiojamajam kompiuteriui arba projektoriui, skirtam prezentacijoms mokykloje, biure, viešbutyje ar konferencijų salėje.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 2
  Laboratorinis stalas LAB ST – 2

  Naujas modernus dvivietis aliuminio-plastiko konstrukcijos laboratorinis stalasDvivietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis.Dviviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 60 H 78 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 4
  Laboratorinis stalas LAB ST – 4

  Keturvietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis. Keturviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 120 H 78 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 8
  Laboratorinis stalas LAB ST – 8

  Aštuonvietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis.Aštuonviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 240 H 78 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 6
  Laboratorinis stalas LAB ST – 6

  Šešiavietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Laboratorinio stalo stalviršis yra šešiakampio formos, tai leidžia sukurti nestandartinę laboratorijos erdvę. Šešiakampės salelės padeda suformuoti atskiras darbo zonas. Stalo matmenys yra 150 x 130 H 78 cm, kiekviena stalo kraštinė yra 75 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 6 – SP
  Laboratorinis stalas LAB ST – 6 – SP

  Šešiavietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Laboratorinio stalo stalviršis yra šešiakampio formos, tai leidžia sukurti nestandartinę laboratorijos erdvę.  Šešiakampės salelės padeda suformuoti atskiras darbo zonas.Stalo matmenys yra 150 x 130 H 78 cm, kiekviena stalo kraštinė yra 75 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02
  Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02

  Laboratorinį mokytojo stalą lengvai galima jungti su laboratorine spintele su kriaukle. Stalo konstrukcijoje yra numatyta vieta laboratoriniams valdymo pultams.Mokytojo laboratorinio stalo matmenys yra 2400 x 600 H 850 mm.

  Plačiau