Laboratoriniai baldai

Study
furniture.eu
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 2
  Laboratorinis stalas LAB ST – 2

  Naujas modernus dvivietis aliuminio-plastiko konstrukcijos laboratorinis stalasDvivietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis.Dviviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 60 H 78 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 8
  Laboratorinis stalas LAB ST – 8

  Aštuonvietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis.Aštuonviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 240 H 78 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 4
  Laboratorinis stalas LAB ST – 4

  Keturvietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis. Keturviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 120 H 78 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02
  Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02

  Laboratorinį mokytojo stalą lengvai galima jungti su laboratorine spintele su kriaukle. Stalo konstrukcijoje yra numatyta vieta laboratoriniams valdymo pultams.Mokytojo laboratorinio stalo matmenys yra 2400 x 600 H 850 mm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 6 – SP
  Laboratorinis stalas LAB ST – 6 – SP

  Šešiavietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Laboratorinio stalo stalviršis yra šešiakampio formos, tai leidžia sukurti nestandartinę laboratorijos erdvę.  Šešiakampės salelės padeda suformuoti atskiras darbo zonas.Stalo matmenys yra 150 x 130 H 78 cm, kiekviena stalo kraštinė yra 75 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 6
  Laboratorinis stalas LAB ST – 6

  Šešiavietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Laboratorinio stalo stalviršis yra šešiakampio formos, tai leidžia sukurti nestandartinę laboratorijos erdvę. Šešiakampės salelės padeda suformuoti atskiras darbo zonas. Stalo matmenys yra 150 x 130 H 78 cm, kiekviena stalo kraštinė yra 75 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinės lentynos LAB LT
  Laboratorinės lentynos LAB LT

  Laboratorinės lentynos LAB  LT gali būti pasirenkamos iš keturių variantų. Visos lentynos yra standartinio ilgio, pritaikytos pagal dviviečio stalo ilgį ir gali būti komplektuojamos su visais LAB ST stalais

  Plačiau
 • Laboratorinė spintelė LAB SP1
  Laboratorinė spintelė LAB SP1

  Laboratorinės spintelės LAB SP1 matmenys 450x560x690 mm, jie yra specialiai pritaikyti, kad spintelė lengvai tilptų po laboratoriniais LAB ST serijos stalais ir skirta laboratorinėms priemonėms bei medžiagoms laikyti.

  Plačiau
 • Laboratorinė spintelė LAB SP6
  Laboratorinė spintelė LAB SP6

  Laboratorinės spintelės LAB SP6 matmenys – 1140x405x558 mm, jie yra specialiai pritaikyti, kad spintelė lengvai tilptų po laboratoriniais LAB ST serijos stalais.

  Plačiau
 • Laboratorinė cheminių medžiagų spinta LAB-SP-PP
  Laboratorinė cheminių medžiagų spinta LAB-SP-PP

  Spintos matmenys yra 102 x 50 x 204 cm. Medžiagos, iš kurių pagaminta cheminių medžiagų spinta, yra ilgaamžės, atsparios rūgštims ir šarmams, draugiškos aplinkai. Unikalios konstrukcijos įleidžiamosios sutvirtinimo jungtys išdėstytos ir sujungtos taip, kad montuojant nenaudojami nei klijai, nei metaliniai varžtai, nėra deformacijų ar išsikraipymų. Spintai tvirtumo, atsparumo smūgiams suteikia abiejose spintos korpuso pusėse esančios standumo briaunos.

  Plačiau