Kėdės

labfurnirex laboratorinių baldų linijoje pristatomas platus kėdžių asortimentas, leidžiantis sukurti laboratorijų erdves, padedančias efektyviai dirbti ir mokytis.

Kėdžių gamyboje naudojamų medžiagų tekstūra ir išskirtinės spalvos padės sukurti modernią laboratorinę aplinką. Kėdžių konstrukcija ir naudojamos medžiagos stabilios ir patvarios, tai užtikrina ilgalaikį, kokybišką naudojimą.

Kėdės gaminamos atsižvelgiant į esminius ergonomikos reikalavimus. Tai užtikrina taisyklingą sėdėjimo poziciją ir padeda išvengti laikysenos problemų. Laboratorinių kėdžių korpusai pagaminti iš atsparaus polipropileno lakšto. Visos labfurnirex kėdės atitinka Europos švietimo įstaigų kėdžių standartus. Kėdės gaminamos įvairių spalvų, yra modernaus ir elegantiško dizaino, lengvai pritaikomos šiuolaikinėse laboratorinėse erdvėse.

Study
furniture.eu
 • Kėdė Maxima C RA
  Kėdė Maxima C RA

  NAUJOJI Maxima C RA kėdė – tai moderni ergonomiškos konstrukcijos, sugerianti aktyvių vaikų smūgius, reguliuojamo aukščio kėdė.

  Plačiau
 • Kėdė Maxima Move
  Kėdė Maxima Move

  Tvirti ratukai ir reguliuojamas aukštis yra mėgstami aktyvių mokinių ir mokytojų. Ten, kur reikia didesnio stabilumo, Maxima Move gali būti komplektuojama su padukais.

  Plačiau
 • Kėdė Maxima Move High
  Kėdė Maxima Move High

  Moderni, funkcionalaus dizaino kėdė Jums

  Ergonomiškos konstrukcijos, tvirtų ratukų, reguliuojamo aukščio,  stabilaus dizaino besisukančios kėdės

  Ten, kur reikia didesnio stabilumo, Maxima Move High gali būti komplektuojama su padukais.

  Plačiau
 • Laboratorinė taburetė
  Laboratorinė taburetė

  Modernaus dizaino laboratorinė taburetė! Šios laboratorinės taburetės pasižymi ne tik patvarumu, bet ir spalvų įvairove.

  Plačiau
 • Laboratorinė kėdė
  Laboratorinė kėdė

  Naujo dizaino,  moderni, ergonomiška laboratorinė kėdė! Šios laboratorinės  kėdės pasižymi ne tik patvarumu, bet ir spalvų įvairove. Jos padės sukurti patrauklią ir šiltą darbo/mokymo(si) aplinką laboratorijoje ar kitoje erdvėje.

  Plačiau