Mokykloms/ darželiams

ESCO ergonomiški baldai mokykloms ir darželiams padeda sukurti geriausią mokymo(si) aplinką!

Mokyklinės ESCO kėdės, stalai ir stalviršio sistemos skirtos įvairiems augančių vaikų ūgiams, įvairiems klasių dydžiams ir naudojimo būdams. Galime pasiūlyti spalvingas naujos kartos kėdes, kurios puikiai tinka mokymo(si) aplinkoms už klasės ribų. ESCO mobilios lentynos - tai patogus sprendimas daiktų pasidėjimui. Spalvingi ir modernūs minkštasuoliai ir jų sistemos padės sukurti jaukias poilsio zonas mokyklose ir darželiuose.

ESCO mokyklinių baldų modernus dizainas rodo pažangų požiūrį į mūsų planetą, naudojamos lengvos, patvarios ir perdirbamos medžiagos, kurios suteiks jums gražią mokymo(si) aplinką ilgus metus. Mūsų produktai yra labai patvarūs ir nereikalauja didelių pastangų jų priežiūrai. Tai ilgaamžiškumu pasižymintys produktai, kuriems naudojamos lengvai keičiamos dalys: bėgeliai, apvalkalai ir rėmai. Taip taupome išteklius ir mažiname atliekų kiekį, mažindami savo poveikį aplinkai!

Čia rasite viską, ko reikia jūsų mokykloms ir darželiams.

 

Produktai Archive - Studyfurniture.eu
Study
furniture.eu
 • Laboratorinė kėdė
  Laboratorinė kėdė

  Naujo dizaino,  moderni, ergonomiška laboratorinė kėdė!

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas
  Laboratorinis stalas

  Naujas modernus aliuminio-plastiko konstrukcijos laboratorinis stalas.

  Plačiau
 • Balansinė kėdė
  Balansinė kėdė

  Balansinės kėdės – nauda Jūsų sveikatai bei gera savijauta.

  Plačiau
 • Balansinė kėdė RA
  Balansinė kėdė RA

  Balansinės kėdės – nauda Jūsų sveikatai bei gera savijauta!

  Plačiau
 • TRANSFORMUOJAMA MAGNETINĖ BALTA LENTA (4 DALIŲ)
  TRANSFORMUOJAMA MAGNETINĖ BALTA LENTA (4 DALIŲ)

  Keturių dalių magnetinė baltos spalvos mokyklinė lenta. Du lentos elementai yra lengvai stumdomi aliuminiu bėgeliu. Tai leidžia lengvai lentoje integruoti liečiamą ekraną ar interaktyvią lentą.

  Plačiau
 • TRANSFORMUOJAMA MOKYKLINĖ LENTA (2 DALIŲ)
  TRANSFORMUOJAMA MOKYKLINĖ LENTA (2 DALIŲ)

  Dviejų dalių žalios spalvos mokyklinė lenta.  Vienas lentos elementas yra lengvai stumdomas aliuminiu bėgeliu. Tai leidžia lengvai  lentoje integruoti interaktyvų (liečiamą) ekraną ar interaktyvią lentą.

  Plačiau
 • TRANSFORMUOJAMA MOKYKLINĖ LENTA (4 DALIŲ)
  TRANSFORMUOJAMA MOKYKLINĖ LENTA (4 DALIŲ)

  Keturių dalių žalios spalvos mokyklinė lenta.  Du lentos elementai yra lengvai stumdomi aliuminiu bėgeliu. Tai leidžia lengvai  lentoje integruoti interaktyvų (liečiamą) ekraną ar interaktyvią lentą.

  Plačiau
 • Sulankstoma kėdė HY-0739N
  Sulankstoma kėdė HY-0739N

  Daugiafunkcinės erdvės  yra lengvai transformuojamos ir pritaikomos prie nuolat besikeičiančių  mokymosi poreikių. ESCO sulankstomos kėdės leidžia lengvai ir efektyviai tai atlikti. Kėdės yra kompaktiško dydžio, jas lengva perkelti į kitą vietą, o kartais galima ir sulankstyti, taip sutaupant daug mokymo erdvės. Sulankstytos ESCO kėdės užima labai mažai vietos, todėl yra patogiai ir lengvai transportuojamos bei […]

  Plačiau
 • Sulankstomas stalas HY-0738F
  Sulankstomas stalas HY-0738F

  Daugiafunkcinės erdvės  yra lengvai transformuojamos ir pritaikomos prie nuolat besikeičiančių  mokymosi poreikių. ESCO sulankstomi stalai leidžia lengvai ir efektyviai tai atlikti. Stalai yra kompaktiško dydžio, juos lengva perkelti į kitą vietą, o kartais galima ir sulankstyti, taip sutaupant daug mokymo erdvės. Sulankstyti ESCO stalai užima labai mažai vietos, todėl yra patogiai ir lengvai transportuojami bei […]

  Plačiau
 • ZTOOL GRINDŲ KĖDĖ
  ZTOOL GRINDŲ KĖDĖ

  Ztool – tai naujos kartos grindų kėdės, kurios puikiai pritaikomos neformaliose mokymosi aplinkose. Šio nešiojamos kėdės yra tinkamos darbui su planšete ar nešiojamais kompiuteriais ir kitomis priemonėmis. Ztool grindų kėdės gali būti naudojamos mokymuisi lauke, išvykus, ar kitoje erdvėje. Jos lengvos pernešti, patogios sėdėti ir labai spalvingos. Nešiojamoms grindų kėdėms yra skirtas kompaktiškas vežimėlis, kuris […]

  Plačiau