Stalai

labfurnirex laboratorinių baldų linijoje pristatomas platus stalų asortimentas, leidžiantis sukurti laboratorijų erdves, padedančias efektyviai dirbti ir mokytis.

Stalų konstrukcija ir naudojamos medžiagos pasižymi stabilumu ir patvarumu, tai užtikrina ilgalaikį, kokybišką naudojimą.

Laboratoriniai stalai sukurti taip, kad lengvai jungtųsi tarpusavyje, su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, stalčių blokais, laboratorinėmis lentynomis. labfurnirex laboratoriniai stalai yra modernaus ir elegantiško dizaino, lengvai ir efektyviai pritaikomi šiuolaikinėse laboratorinėse erdvėse.

Study
furniture.eu
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 2
  Laboratorinis stalas LAB ST – 2

  Naujas modernus dvivietis aliuminio-plastiko konstrukcijos laboratorinis stalasDvivietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis.Dviviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 60 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 4
  Laboratorinis stalas LAB ST – 4

  Keturvietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis. Keturviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 120 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 8
  Laboratorinis stalas LAB ST – 8

  Aštuonvietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Stalus lengvai galima jungti tarpusavyje ar su laboratorinėmis kriauklėmis su spintele, specialiai pritaikytomis šiems stalams. Stalai gali būti komplektuojami su vieno ar dviejų aukštų laboratorinėmis stiklo-aliuminio lentynomis.Aštuonviečio laboratorinio stalo matmenys yra 120 x 240 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis stalas LAB ST – 6
  Laboratorinis stalas LAB ST – 6

  Šešiavietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Laboratorinio stalo stalviršis yra šešiakampio formos, tai leidžia sukurti nestandartinę laboratorijos erdvę. Šešiakampės salelės padeda suformuoti atskiras darbo zonas. Stalo matmenys yra 150 x 130 cm, kiekviena stalo kraštinė yra 75 cm.

  Plačiau
 • Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02
  Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02

  Laboratorinį mokytojo stalą lengvai galima jungti su laboratorine spintele su kriaukle. Stalo konstrukcijoje yra numatyta vieta laboratoriniams valdymo pultams.Mokytojo laboratorinio stalo matmenys yra 2400 x 600 H 850 mm.

  Plačiau
 • Didysis robotikos stalas
  Didysis robotikos stalas

  Didysis robotikos stalas plačiai naudojamas robotikos kabinetuose, STEAM / STEM laboratorijose, žaidimų kambariuose.

  Plačiau
 • Mobilus robotikos stalas RA (reguliuojamo aukščio)
  Mobilus robotikos stalas RA (reguliuojamo aukščio)

  Mobilusis robotikos stalas RA (reguliuojamo aukščio) plačiai naudojamas robotikos kabinetuose, STEAM / STEM laboratorijose, žaidimų kambariuose.

  Plačiau
 • Mobilusis robotikos stalas
  Mobilusis robotikos stalas

  Mobilusis robotikos stalas plačiai naudojamas robotikos kabinetuose, STEAM / STEM laboratorijose, žaidimų kambariuose.

  Plačiau