Laboratorinis stalas LAB ST – 6 Laboratorinis stalas LAB ST – 6
Laboratorinis stalas LAB ST – 6 Laboratorinis stalas LAB ST – 6

Laboratorinis stalas LAB ST – 6

Išmatavimai
150 x 130 cm
Kraštinė
75 cm

Šešiavietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Laboratorinio stalo stalviršis yra šešiakampio formos, tai leidžia sukurti nestandartinę laboratorijos erdvę. Šešiakampės salelės padeda suformuoti atskiras darbo zonas. Stalo matmenys yra 150 x 130 cm, kiekviena stalo kraštinė yra 75 cm.

Domina?

Detalus aprašymas

Naujas modernus šešiavietis aliuminio-plastiko konstrukcijos laboratorinis stalas

Šešiavietis laboratorinis stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas. Laboratorinio stalo stalviršis yra šešiakampio formos, tai leidžia sukurti nestandartinę laboratorijos erdvę. Šešiakampės salelės padeda suformuoti atskiras darbo zonas.

Stalo matmenys yra 150 x 130 cm, kiekviena stalo kraštinė yra 75 cm. Laboratorinio stalo stalviršis pagamintas iš vientisos fenolio dervos. Stalviršis kietas, mechaniškai ir chemiškai atsparus, jo atsparumas išbandytas ir patvirtintas daugiau kaip 40 įvairių chemikalų (šarmų ir rūgščių), naudojamų chemijos laboratorijose. Stalviršis atlaiko aukštos temperatūros poveikį, neabsorbuoja skysčių, jo paviršiuje nesikaupia bakterijos, yra atsparus įbrėžimams.

Po stalviršiu gali būti įrengtos nišos daiktams susidėti. Stalo kojos yra su reguliuojamo aukščio padais, apsaugančiais grindis nuo braižymo.

Study
furniture.eu

Klausti apie prekę

Laboratorinis stalas LAB ST – 6