Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02 Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02
Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02 Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02

Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02

Išmatavimai
240 x 60 x H 85 cm

Laboratorinį mokytojo stalą lengvai galima jungti su laboratorine spintele su kriaukle. Stalo konstrukcijoje yra numatyta vieta laboratoriniams valdymo pultams.Mokytojo laboratorinio stalo matmenys yra 2400 x 600 H 850 mm.

Domina?

Detalus aprašymas

Laboratorinis mokytojo stalas, užapvalintais kampais, yra saugus ir ergonomiškas.

Laboratorinį mokytojo stalą lengvai galima jungti su laboratorine spintele su kriaukle. Stalo konstrukcijoje yra numatyta vieta laboratoriniams valdymo pultams.

Mokytojo laboratorinio stalo matmenys yra 2400 x 600 H 850 mm. Stalo stalviršis pagamintas iš vientisos fenolio dervos. Stalviršis kietas, mechaniškai ir chemiškai atsparus, jo atsparumas išbandytas ir patvirtintas daugiau kaip 40 įvairių chemikalų (šarmų ir rūgščių), naudojamų chemijos laboratorijose. Stalviršis atlaiko aukštos temperatūros poveikį, neabsorbuoja skysčių, jo paviršiuje nesikaupia bakterijos, yra atsparus įbrėžimams.

Po stalviršiu įrengtos 3 spintelės su durelėmis ir 5 stalčiai. Vienas iš jų skirtas kompiuterio klaviatūrai. Visos stalo kojelės yra su  reguliuojamo aukščio padais, apsaugančiais grindis nuo braižymo.

Study
furniture.eu

Klausti apie prekę

Laboratorinis mokytojo stalas LAB ST – 1 – 02